MENU

Pengurusan Tertinggi
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Yang Dipertua Tuan Abdul Bari Bin Abdullah, AMK.,BCK. Pegawai Tadbir Negeri N54 04-4701800, ydp@mdbaling.gov.my
Encik Mohd Afiq Bin Md. Saad Tuan Setiausaha 04 - 470 1800 setiausaha@mdbaling.gov.my
Bahagian Pengurusan Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Zamzuri Bin Mohamad Juruteknik Komputer FA29 zamzuri@mdbaling.gov.my
Ahmad Badawi bin Haji Abdul Ghani Ketua Bahagian Pengurusan Maklumat 04-4701800, 019-4565262 ahmadbadawi@mdbaling.gov.my
Jabatan Pembangunan Masyarakat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Afif bin Shaari Ketua Jabatan Pembangunan Masyarakat 04-4701800, 013-3099227 afif@mdbaling.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Siti Norhayati binti Abdul Rani Ketua Jabatan Khidmat Pengurusan 04 -4701800, 019-4971818 norhayati_rani@mdbaling.gov.my
Saifullizan bin Yaakob Pembantu Tadbir N22 04-4701800 saifullizan@mdbaling.gov.my
Norazlin Binti Yahya Pembantu Tadbir (P/O) N17 norazlin@mdbaling.gov.my
Ismail Bin Ahmad Pemandu Kenderaan (Kont) 04-4701800 ismail@mdbaling.gov.my
Unit Perhubungan Koprat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Natrah Binti Mat Isa Pembantu Tadbir 04-4701800 natrah@mdbaling.gov.my